👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بازاریابی کروی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بازاریابی کروی چیست

پاورپوینت بازاریابی کروی چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

4071/289 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بازاریابی کروی چیست

پاورپوینت بازاریابی کروی چیست شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در سال های پایانی ۱۹۴۰ كارایی تولید عامل ضروری برای دستیابی به حفظ عملكرد خوب در عملیات تجاری موفق در بازار محسوب میشد . در دهه ۱۹۵۰ محققان بازاریابی این بحث را مطرح كردند كه شركت ها باید توجه بیشتری به نیازها و خواسته های مشتریان داشته باشند و این راهكار بنیادی اغلب به عنوان مفهوم بازاریابی شناخته شد كه یكی از مشهورترین ومهمترین دیدگاه هایی است كه در آثار بازاریابی تاكنون پدیدار شده است. Mckitterick عنوان می كند: مهم ترین وظیفه و مهارت بازاریابی این نیست كه مشتری را به انجام عملی كه در راستای منفعت شركت است وادار كنیم ، بلكه باید در انجام كاری كه در راستای منافع مشتری است ، مهارت داشته باشیم . پس مفهوم بازاریابی به این معنا است كه نیازها و خواسته های مشتری باید هدف هر فعالیت و فرآیند بازاریابی باشد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

 بررسی سوابق

 مفهوم بازاریابی كروی

 نتیجه گیری و پیشنهاد

پایان

عنوان :  بازاریابی کروی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری رابطه توسعه منابع انسانی و چابکی سازمانی شرایط و ضوابط اجرای اقدامات تامینی و تربیتی تاثیر سرمایه فکری بر کارایی درآمد در صنعت بانکداری ایران مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش عاطفی و سبک رهبری استراتژیک پاورپوینت آشنایی با ساختمان داده‌ها و الگوريتم