👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فصل هفدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری نفت و گاز

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فصل هفدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری نفت و گاز

دانلود پاورپوینت فصل هفدهم کتاب تئوری حسابداری جلد دوم تألیف دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری نفت و گاز، در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، منابع طبیعی، تفاوت های مفهومی بین روش بهای تمام شده کامل(FC) و روش کوششهای موفق(SE)، تدوین استاندارد های مربوط به حسابداری نفت و گاز، تحقیقات مشاهده ای انجام شده درباره حسابداری نفت و گاز

مشخصات فایل

تعداد صفحات

39

حجم

649/1005 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت فصل هفدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری نفت و گاز، در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

منابع طبیعی

تفاوت های مفهومی بین روش بهای تمام شده کامل(FC) و روش کوششهای موفق(SE)

تدوین استاندارد های مربوط به حسابداری نفت و گاز

تحقیقات مشاهده ای انجام شده درباره حسابداری نفت و گاز

تحقیقات انجام شده به درخواست FASB

ارتباط SFAS#19 با مبانی نظری

عوامل سیاسی

حسابداری شناخت ذخایر

وضعیت جاری در حسابداری نفت و گاز

تحلیل  منابع طبیعی

نکات قابل توجه در مورد منابع طبیعی

روش حسابداری تخصیص مخارج  منابع طبیعی

روش کوششهای موفق

روش بهای تمام شده کامل

مقایسه روش های حسابداری منابع طبیعی

قسمتی از متن:

کمیسیون اوراق بهادار نیز در سال 1981 میلادی اعلام کرد که روش حسبداری شناخت ذخایر را به عنوان روشی بالقوه  نمی شناسد.FASB  سرانجام در سال 1982 اقدام به انتشار استاندارد شماره 69 تحت عنوان افشا در باره  فعالیت های تولید نفت و گاز کردکه از دسامبر همان سال لازم الاجرا بود.

استاندارد مزبور از دو لحاظ حایز اهمیت است. اولاً، این استاندارد در مورد شرکت هایی که سهام آنها در بورس معامله  نمی شود و یا فعالیت های تولید نفت وگاز آنان قابل توجه نیست لازم الجرا  نمی باشد. ثانیاً، استاندارد مورد بحث معرف توسعه ای دیگر در مفهوم گزارشگری مالی می باشد. زیرا اطلاعات مالی  را اضافه بر صورت های مالی اساسی و یادداشت های همراه الزامی می کند.

توضیحات:

کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) تألیف دکتر رضا شباهنگ از جمله منابع مهم درس تئوری های حسابداری رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل هفدهم  این کتاب  با موضوع " حسابداری نفت و گاز " می باشد که در حجم 39 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

مطالعه روش پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی در صنعت تولید برق گزارش کار آموزی رشته مکانیک خودرو با عنوان انتقال قدرت پاورپوینت بررسی معماری ساختمان لوئی ویتون توسط فرانک گری پاورپوینت مرمت کاروانسرای رباط سرپوش پاورپوینت ‌سازه‌های غشایی