👈 فروشگاه فایل 👉

طراحی و مونتاژ آبمیوه گیری در نرم افزار کتیا

ارتباط با ما

... دانلود ...

طراحی و مونتاژ آبمیوه گیری در نرم افزار کتیا

طراحی و مونتاژ آبمیوه گیری در نرم افزار کتیادر قالب برنامه CATIA - تعداد صفحات: 7 صفحه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

7

حجم

1343/845 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

Catpart

توضیحات کامل

طراحی و مونتاژ آبمیوه گیری در نرم افزار کتیا

در قالب برنامه CATIA - تعداد صفحات: 7 صفحه

توضیحات:

کتیا یک نرم‌افزار طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و ساخت به کمک رایانه است که توسط شرکت داسو سیستمز تولید شده‌ است. شرکت آی بی ام نیز در امور بازاریابی و فروش این نرم‌افزار با داسو سیستمز همکاری دارد. رقبای اصلی نرم افزار کتیا در بازار پرو انجینیر و یونیگرافیکس می باشد.

پس از خرید این نرم افزار توسط ایران خودرو و سایپا، استفاده از این نرم‌افزار در ایران رایج شد. امروزه از این نرم افزار در ایران بیشتر جهت طراحی قطعات مختلف، نقشه کشی، مهندسی معکوس، طراحی قالب و ماشینکاری استفاده می‌گردد. در صورتی هدف سازندگان اصلی این نرم افزار تحت پوشش قرار دادن هر فعالیتی مهندسی به کمک نرم افزار می‌باشد، به نحوی که می‌توان نام این نرم افزار در اغلب بزرگترین پروژه‌های صنعتی جهان دبد.

می‌توان قوی ترین نرم افزار در زمینه CAD و CAM دانست و در زمینه CAE این نرم افزار با نرم افزار مکمل خود نرم افزار آباکوس ABAQUS کامل می‌گردد. به نحوی حل پیچیده ترین پروژه‌های آنالیزی جهان نیز در این نرم افزار انجام پذیر می‌باشد.

از توانایی‌های جالب دیگر آن در قسمت قطعات مکانیکی، با تولید G-code می‌توان به دستگاه‌های تراشکاری cnc متصل تا قطعه ساخته شود. مدل سازی قطعات ساده تا پیچیده از ماوس گرفته تا بدنه خودرو و هواپیما و همچنین شرکت‌های هواپیماسازی همچون بوئینگ و شرکت‌های خودروسازی همچون فورد و نیسان نیز از نرم افزار کتیا به طور گسترده‌ای استفاده می‌کنند.

در این فایل به طراحی و مونتاژ تک تک قطعات آبمیوه گیری پرداخته ایم .

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری بهبود برقراری امنیت اطلاعات در رایانش ابری با استفاده از استاندارد saml پروپوزال شناسایی و بکارگیری عوامل مدیریتی مختلف موثر در بهره وری سازمان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی صنایع چوب بررسی تکنیکهای برنامه نویسی در هوش مصنوعی و ارزیابی آن در بازیهای کامپیوتری پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوين