👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ارث حمل چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ارث حمل چیست

پاورپوینت ارث حمل چیست شامل 17 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

4136/942 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت ارث حمل چیست

پاورپوینت ارث حمل چیست شامل 17 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ارث در لغت به معنای انتقال غیر قراردادی چیزی، از شخص به دیگری است و همچنین به معنای بقیه‌ و باقی‌مانده‌ی چیزی نیز می‌باشد. در اصطلاح حقوقی مقصود از آن، انتقال مالکیت اموال میت، پس از فوت به ورّاث او می‌باشد. قانون‌گذار در کلام خود کسی را که ارث می‌برد وارث، و متوفی را مورّث، و اموال و دارائی متوفی در حین فوت وی را، ترکه می‌نامد.

حمل در لغت به معنای بچه‌ای است که در شکم مادر باشد. قانون‌گذار در قانون مدنی بار‌ها از این کلمه استفاده کرده است، لیکن غالب حقوق‌دانان معاصر در کلام خود، بجای حمل، از کلمه‌ی جنین، که مترادف آن می‌باشد، استفاده می‌کنند. به حکم ماده‌ی 957 ق.م، جنین به شرط اینکه زنده متولد شود، از حقوق مدنی برخوردار می‌گردد. بنابراین می‌توان گفت جنین نیز دارای نوعی شخصیت است و می‌تواند صاحب حق باشد. مهم‌ترین این حقوق عبارتند از: حق حیات، حق ارث بردن، حق هدیه گرفتن و این حق که مالی به نفع جنین وقف یا وصیت شود.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شرایط ارث بردن حمل

تأمین ارث حمل

اداره‌ی سهم‌الارث جنین

پایان

عنوان : ارث حمل چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 17

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق هویت شغلی دانشجویان 89 صفحه فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری اختلال بدشکلی بدن جزوه تاریخ تحلیلی صدر اسلام فصل سوم پایان نامه سرسختی روانشناختی در زنان پاورپوینت زندگینامه و آثار سید هادی میرمیران