👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نفس زکیه کیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نفس زکیه کیست

پاورپوینت نفس زکیه کیست شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

54

حجم

4427/390 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نفس زکیه کیست

پاورپوینت نفس زکیه کیست شامل 54 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چکیده:

کشته شدن نفس زکیه از نشانه های ظهور امام مهدی (ع) به شمار می رود که در روایات متعددی بدان اشاره شده ودر زمره علایم حتمی ظهور قرار گرفته است. روایات، این شخصیت را با عنوان هایی چون: «النفس الزکیه»، «نفس حرام»، «الدم الحرام» و... می خوانند.

در مورد نام وی قاطعانه نمی توان قضاوت کرد، اما به یقین وی از خاندان قریش است. مجموعه ای از احادیث، محل شهادت او را شهر مکه ومیان رکن ومقام وزمان شهادت او را نزدیک به ظهور امام مهدی (ع) وبلکه پانزده شب پیش از ظهور بیان کرده اند.درباره نسبت میان نفس زکیه یاد شده ومحمد بن عبدالله بن حسن بن علی بن ابی طالب که در زمان امام صادق (ع) به دست منصور عباسی کشته شد وبه نفس زکیه مشهور بود، اختلاف نظر است؛ مرحوم سید محمد صدر این دو شخصیت را یک نفر می داند، اما به نظر می رسد که طبق روایات، این دو نفر متفاوت هستند. بر این اساس، باید منتظر کشته شدن نفس زکیه باشیم.

   و ...

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

قتل نفس زکیه از نشانه های پنج گانه

حتمی بودن نشانه نفس زکیه

معنای نفس زکیه

ویژگی های نفس زکیه

هدف نفس زکیه

زمان شهادت نفس زکیه

مکان شهادت نفس زکیه

پایان

عنوان : نفس زکیه کیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 54

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پایان نامه رضایت زناشویی و عوامل موثر بر آن پاورپوینت سرمایه گذاری و بازارهای پولی و مالی دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی 38 صفحه پرسشنامه رابطه مدیریت مسیر شغلی و عملکرد مالی پاورپوینت بررسی توسعه صادرات نرم افزار در ایران