👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت اخلاق سفر

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت اخلاق سفر

فایل درمورد سفر کردن و آداب و فواید آن از دید اسلام میباشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

13

حجم

871/664 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت اخلاق سفر

مقدمه

یکی از ضروریات زندگی اجتماعی بشر ، از ابتدای خلقت تاکنون برقراری ارتباط از راه های مختلف بوده است. سیر وساحت مهم ترین و موثرترین عامل جهت برقراری ارتباط در زمینه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی واقتصادی می باشد. با توجه به هدف دار بودن خلقت جهان هستی و پدیده های آن به ویژه انسان طبق فرموده قرآن :

« اخهسبتم انما خلقنا کم عبثاً » مومنون 115 (مسیر زندگی انسان ، قانونمند و بر اصول علمی و حساب شده بناگردیده لذا سیر و سلوک و سیاحت و سفر نمودن انسان ها هدفدار بوده و نقش سازنده و هدایتگر و تکامل بخش بودنآن آشکارا در قرآن مجید بیان شده و در احادیث نیز به طور مشروح مطرح شده است.

از این رو سفر معروف ترین رگه های وجودی بشر از بنیادی ترین نیازهای او محسوب می شود. و مقوله ای متفاوتبا دیگر شئون زندگی بشر نبوده ، بلکه بخش اجتناب ناپذیر میان آدمیان است.

در تعطیلات عده بسیاری از مردم به سفر می روند. چه مسافرت های دیداری و صله رحم و یا چه برای زیارت و چهبه قصد تفریحات سالم که هر سه نوع آن خوب و پسندیده است. به همین مناسبت نگاهی به سفر از دید معارف اسلامیداریم : امام صادق (ع) در حدیثی فرموده است: مسافرت باید برای یکی از این سه امر باشد:

تهیه توشه آخرت

و ...

فایل پاورپوینت 13 اسلاید

👇محصولات تصادفی👇

الگوها و کاربردهای هوش هیجانی در محیط های کار و پیامدهای آن پاورپوینت تعارض و تناقض در سازمان پاورپوینت بررسی معماری مرکز تجاری ملبورن پاورپوینت فرسایش سواحل پاورپوینت آشنایی با سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)