👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معیارهای ترخیص بیمار از ریکاوری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معیارهای ترخیص بیمار از ریکاوری

دانلود فایل پاورپوینت معیارهای ترخیص بیمار از ریکاوری. این فایل در ارتباط با معیارهای ترخیص بیمار از ریکاوری تهیه شده است، در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

675/841 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت معیارهای ترخیص بیمار از ریکاوری. این فایل در ارتباط با معیارهای ترخیص بیمار از ریکاوری تهیه شده است، در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

ترخيص بيماران از ريکاوري :

تا هنگامي که بيمار در واحد ريکاوري بستري است توسط پرستار به تنفس عميق ، سرفه و تغيير وضعيت ترغيب مي شود . پيش از ترخيص ، بيمار ، توسط پزشک ارزيابي شده و تظاهرات بيمار ثبت مي شود . معيار هاي ارزيابي شامل فعاليت ، تنفس ، فشار خون ، هوشياري و درصد ساچوريشن می باشد.

همچنين ثبات علائم حياتي ، کنترل خونريزي ، وجود رفلکس هاي لازم ، هوشياري و آگاهي به زمان ومکان و داشتن قدرت حفظ وضعيت مناسب بدني (جهت تنفس يا تخليه ترشحات ريه ) از عوامل مهم در ترخيص بيماران مي باشند.

پروتکل هاي ترخيص بسته به جائي که بيمار منتقل مي شود تفاوت مي کند . در صورتيکه بيمار به خانه منتقل مي شود لازم است علاوه بر کرايترياهاي معمول بيمار توانائي خوردن مايعات ، ادرار کردن و ايستادن و راه رفتن را داشته باشد . در ضمن بيمار بايد حتما همراه داشته باشد و در 24 ساعت اول بعد از ترخيص از انجام امور دقيق نظير رانندگي خوداري کند.

و...

فهرست مطالب:

ترخیص بیماران از ریکاوری

معیار تعیین نمره ترخیص جهت خروج از ریکاوری

کرايترياي ترخيص

فعاليت

تنفس

گردش خون

هوشیاری

اشباع اکسیژن

معيار تعيين نمره ترخيص براي رفتن به منزل در يك فرد بالغ مسوليت دار

اصول كلي جهت ترخيص از واحد مراقبت پس از بيهوشي

این فایل با فرمت پاورپوینت در 27 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق اضطراب کودکان 40 صفحه پاورپوینت انگیزش مصرف کننده خلاصه کتاب تدوین پایان نامه ، رساله ، طرح پژوهشی و مقاله دکتر طبیبی - نشر فردوس پاورپوینت خانه سالمندان نورسینگ پاورپوینت بررسی معماری بومی و اقلیم مناطق کوهستانی