👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 10 حسابداري کمکهاي بلاعوض دولت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 10 حسابداري کمکهاي بلاعوض دولت

عبارت از عملياتي است که توسط دولت به منظور فراهم کردن مزيتهاي اقتصادي براي يک واحد تجاري يا گروهي مشخص از واحدهاي تجاري در چارچوب قوانين و مقررات معين انجام مي شود. از لحاظ مقاصد اين استاندارد، مزيتهايي که تنها به طور مستقيم و از طريق انجام عمليات موثر بر شرايط عمومي تجاري فراهم مي شود، مانند تدارک امکانات زير بنايي در مناطق در حال توسعه يا تحميل محدوديتهاي تجاري بر رقبا، جزء کمکهاي دولت محسوب نمي گردد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

15/926 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

عنوان: پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 10 حسابداري کمکهاي بلاعوض دولت

فرمت فایل: ppt

تعداد اسلاید: 24

.1اين استاندارد بايد براي حسابداري کمکهاي بلاعوض دولت و ساير اشکال کمکهاي دولتي به کار گرفته شود. .2الزامات اين استاندارد، همچنين مي تواند به عنوان بهترين الگوي عمل حسابداري کمکهاي بلاعوض و ساير اشکال کمک دريافتي از منابع غير دولتي مورد استفاده قرار گيرد.

دولت متشکل از وزارتخانه ها، موسسات دولتي، نهادها و ارگانهاي دولتي، شرکتهايي که بيش از 50% سرمايه آنها متعلق به دولت است و ساير موسساتي که به موجب قوانين موضوعه، دولتي شناخته مي شود.

فهرست مطالب

دامنه کاربرد

دولت

کمک دولت

کمکهاي بلا عوض دولت

اشکال متفاوت کمکهاي بلاعوض دولت از لحاظ ماهيت و هدف

شناخت کمکهاي بلاعوض دولت

شناسايي کمک بلاعوض به عنوان درآمد يا بدهي

استرداد کمک بلاعوض

کمکهاي بلاعوض غير پولي

نحوه انعکاس کمکهاي بلاعوض در ترازنامه

نحوه انعکاس کمکهاي بلاعوض دولت در صورت سود و زيان

ساير موارد افشا

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش انعطاف پذیری کنشی استرس و فشارهای عصبی در سازمان و استراتژی های مقابله با آن پاورپوینت فصل پنجم کتاب حسابداری مدیریت دکتر رهنمای رودپشتی خلاصه کتاب مدیریت راهبردی پیرز و رابینسون - مدیریت استراتژیک پاورپوینت توسعه و مفهوم توسعه يافتگي در اقتصاد