👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق بررسی میدان های الکتریکی و مغناطیسی خطوط انتقال نیرو و حریم های مواجه انسانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق بررسی میدان های الکتریکی و مغناطیسی خطوط انتقال نیرو و حریم های مواجه انسانی

فایل ورد تحقیق بررسی میدان های الکتریکی و مغناطیسی خطوط انتقال نیرو و حریم های مواجه انسانی در 12 صفحه آماده پرینت.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

12

حجم

1077/829 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

بخشی از متن:

چکیده:

در این مقاله پس از مروری بر نحوه ایجاد میدان های الکتریکی و مغناطیسی و قوانین موجود در مورد حدود مواجهه شغلی و مردمی با این میدان ها، بر اساس قوانین ماکسول، روابط میدان های اطراف خطوط انتقال نوشته شده و از طریق کد برنامه متلب خطوط این میدان ها ترسیم گردیده و بر اساس اندازه میدان، حریم مواجهه شغلی و مردمی محاسبه شده است. اهمیت موضوع مورد بحث در این نکته است که شکل و اندازه ی میدان های الکتریکی را می توان ثابت در نظر گرفت ولی به دلیل تغییر بار خطوط انتقال و در نتیجه تغییر جریان آن، اندازه میدان مغناطیسی ثابت نبوده و بایستی بر حسب شکل دکل و آرایش مداری محاسبه گردد. نتیجه این محاسبه محدوده حریم مجاز شغلی و مردمی را تعیین می کند.

1-مقدمه:

عبور خطوط انتقال از مجاورت مراکز تولید نیرو و شهرها و روستاها، محاسبات میدان مغناطیسی و الکتریکی اطراف خطوط انتقال را به منظور جلوگیری از تاثیر این میدان ها بر روی انسانها ضروری می سازد. در سال های اخیر توجه زیادی به اثرات بیولوژیک میدان مغناطیسی و الکتریکی خطوط انتقال نیرو بر روی بدن انسان شده و روش های متعددی برای تعدیل و کاهش این میدان ها اطراف خطوط فشار قوی ارائه شده است که پیش زمینه آن محاسبه میدان در اطراف خطوط می باشد.

و...

فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

میدان های الکتریکی و مغناطیسی

مکانیزم تاثیر میدان ها روی بدن انسان

استانداردهای مواجهه با میدان

مدل سازی دکل انتقال توان

محاسبه چگالی شار مغناطیسی

محاسبه میدان

مدلسازی نرم افزاری و نتایج

میدان های الکتریکی

محاسبه میدان الکتریکی

شکل و اندازه میدان الکتریکی انواع دکل¬ها

نتیجه گیری

منابع و مراجع

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه تجربه خشونت زناشویی حاج یحیی با روایی و پایایی مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد درک شده کارکنان 28 صفحه امکان سنجی استقرار نظام مدیریت دانش در دانشگاه آزاد اسلامی پاورپوینت تقسیم سلولی و مکانیزم های آن پاورپوینت ديوار برشي فولادي