👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست شامل 21 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

21

حجم

3966/120 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست

پاورپوینت طرد اجتماعی چیست شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی ، حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

واژه "طرد"به این معناست که کسی یا چیزی توسط دیگری رانده شده است. طرد اجتماعی نیز به‌معنای محروم شدن از مشارکت در نهادهای اجتماعی و نقض حقوق انسانی و مدنی تعریف شده است؛و به تعریف دیگر طرد اجتماعی به‌معنای فرایند جدایی و گسست از بازار کار، اجتماعات و سازمان‌های اجتماعی است. ایدۀ طرد ‌اجتماعی که اکنون نیز مورد استفاده سیاستمداران نیز قرار می‌گیرد اما برای نخستین‌بار از سوی جامعه‌شناسان و برای اشاره به منابع نوین نابرابری مطرح شد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

طرد اجتماعی و زیرطبقه

انواع طرد

رویکردهای طرد اجتماعی

ابعاد طرد اجتماعی

پایان

عنوان : طرد اجتماعی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدیریت مشارکتی مرتبط با تئوری مدیریت - سطح دکتری مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های فرزندپروری 52 صفحه بررسی ساز و برگ سیستمهای انتقال جریان متناوب انعطاف‌پذیر پاورپوینت تحلیل بیمارستان بهمن تهران پاورپوینت نقش ارزشها در خط مشی گذاری عمومی – مشورت و توکل