👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طرحواره خویشتن تحول نیافته گرفتار

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طرحواره خویشتن تحول نیافته گرفتار

پاورپوینت طرحواره خویشتن تحول نیافته گرفتار شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

3916/99 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت طرحواره خویشتن تحول نیافته گرفتار

پاورپوینت طرحواره خویشتن تحول نیافته گرفتار شامل 22 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ارتباط عاطفی شدید و نزدیکی بیش از حد با یکی از افراد مهم زندگی (اغلب والدین)، به قیمت از دست دادن فردیت یا رشد اجتماعی طبیعی غالباً اعتقاد بر این است که هیچ یک از این افراد گرفتار، بدون حمایت دیگری، قادر به ادامهٔ زندگی نبوده یا نمی توانند شاد باشند. فردی که چنین طرحواره ای دارد ممکن است احساس کند وجودش در دیگران ادغام شده و هویت جداگانه ای ندارد. این طرحواره اغلب به صورت احساسی پوچی و سردرگمی، جهت نداشتن و بی هدفی و یا در موارد شدید به صورت شک و تردید در موجودیت و ساختار وجودی فرد بروز میکند۔

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

سیمای بالینی طرح واره خویشتن تحول نیافته/گرفتار

اهداف درمان تله خویشتن تحول نیافته/گرفتار

راهبردهای مهم درمانی تله خویشتن تحول نیافته/گرفتار

پایان

عنوان : طرحواره خویشتن تحول نیافته گرفتار

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

اکولوژی شهری به عنوان زمینه چندرشته ای: تفاوت ها در استفاده از واژه شهرنشینی بین علوم اجتماعی و طبیعی بهسازی پی آبرفتی به روش تزریق با فشار بالا قواعد بین المللی حقوق کار بیگانگان پاورپوینت تحلیل مدرسه شاهرخیه بسطام پاورپوینت آموزش درس هفتم کتاب مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی