👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت دانیل لیبسکیند: معمار رویاها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت دانیل لیبسکیند: معمار رویاها

پاورپوینت دانیل لیبسکیند: معمار رویاها در113 اسلاید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است . در ادامه بخشی از متن و فهرست را برای شما قرار داده ایم .در این پاورپوینت در مورد زندگی نامه دانیل لیبسکیند و چند نمونه از معماری های دانیل لیبسکیند و نقل قول هایی از ایشان را برای شما در نظر گرفته ایم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

113

حجم

2878/951 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت دانیل لیبسکیند: معمار رویاها

در جهان معماری تنها تعداد کمی از طراحان می توانند ادعا کنند که مانند دنیل لیبسکیند از سبکی خاص و منحصربه فرد هستند.

دنیل لیبسکیند مدتی پس از جنگ جهانی دوم به دنیا آمد. پدر و مادرش از یهودیان بازمانده هولوکاست بودند. در کودکی استعداد و نبوغ فراوانی از خود نشان داد. وقتی به سن سیزده سالگی رسید به همراه خانواده اش به نیویورک نقل مکان کرد. 

مدتی به تحصیل در رشته موسیقی پرداخت اما دیری نپایید که از موسیقی کناره گرفت ورشته معماری را برای ادامه تحصیل برگزید و درمقطع کارشناسی ارشد از دانشکده مطالعات تطبیقی دانشگاه اسکس، فارغ التحصیل شد. پس از تحصیل به عنوان یک آموزگار و نظریه پرداز حرفه ای به فعالیت پرداخت.

لیبسکیند برای اولین بار آتلیه معماری خود را در سال ۱۹۸۹ در شهر برلین آلمان تأسیس نمود و از آن پس به صورت جدی به فعالیت های معماری پرداخت.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق نگرش صمیمانه 28 صفحه پاورپوینت نظریه یادگیری - سازنده گرایی پاورپوینت کامل حسابرسی پیشرفته دکتر وکیلی فرد نقش سیستم بانکی جدید در بازارهای پولی و مالی ایران پاورپوینت تحلیل ساختمان مسکونی سایه پود در تهران