👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی انرژي بيوماس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی انرژي بيوماس

دانلود پاورپوینت با عنوان بررسی انرژي بيوماس در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 24 اسلاید شامل دلايل عمده در توجه به ساختار انرژي بيوماس، كاربرد انرژي بيوماس، اشتعال مستقيم، مبدل گاز، زيست سوخت، نيروگاههاي بيوماس، مزايا و معايب نسبي نيروگاه بيوماس، نیروگاههای زباله سوز بخاری، نیروگاههای گازی با سوخت خرده چوب

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

3480/585 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی انرژي بيوماس

تعداد اسلاید: 24 اسلاید

قالب بندی: پاورپوینت

فهرست مطالب:

دلايل عمده در توجه به ساختار انرژي بيوماس

كاربرد انرژي بيوماس

اشتعال مستقيم

مبدل گاز

زيست سوخت

نيروگاههاي بيوماس

مزايا و معايب نسبي نيروگاه بيوماس

نیروگاههای زباله سوز بخاری

نیروگاههای گازی با سوخت خرده چوب

قسمتی از متن پاورپوینت:

بیوماس نوعی ماده آلی است که به وسیله گیاهان، اعم از گیاهان خاکی ( که در زمین می‌رویند) و گیاهان آبی ( که در آب می‌رویند ) و مشتقات آنها تولید می‌شود. بیوماس شامل گیاهان جنگلی و پس‌مانده‌های آنها ،‌گیاهانی که به خاطر محتوای انرژی شان در «مزارع انرژی»کاشته می‌شوند، و شامل کود حیوانی نیز می‌شود.

 به هر ماده آلی غیر فسیلی با منشأ حیاتی که بخشی از آن یک منبع انرژی زای قابل بهره برداری را تشکیل دهد، بیوماس گویند. انرژیهای بدست آمده از اغلب سیستمهای بیوماس را به عنوان انرژی تجدید پذیر به شمار می‌آورند.

بیوماس را می‌توان منبع انرژی تجدید پذیر تلقی کرد زیرا عمر گیاه تجدید می‌شود و هر سال به مقدار آن اضافه می‌شود. بیوماس را می‌توان شکلی از انرژی خورشیدی تصور کرد، چون که در واقع این انرژی در نتیجه فتوسنتز و رشد گیاهان حاصل می‌شود . هر وات ظرفیت آن 3-9/0 دلار سرمایه گذاری لازم دارد.

👇محصولات تصادفی👇

فصل دوم پایان نامه پیاده سازی و استقرار مدیریت دانش در سازمان مبانی نظری و پیشینه تحقیق اندازه گیری عملکرد زنجیره 49 صفحه پرسشنامه ارزیابی رابطه بین اقدامات ایمنی تامین کنندگان و معیار گزینش تامین کنندگان طلاق در ادیان الهی و بررسی عوامل اجتماعی و اقتصادی طلاق پاورپوینت تحلیل باشگاه کایاک شناور دانمارک