👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آشنایی با ارکان عقد و شرایط اساسی صحت معاملات

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آشنایی با ارکان عقد و شرایط اساسی صحت معاملات

پاورپوینت آشنایی با ارکان عقد و شرایط اساسی صحت معاملات شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

33

حجم

268/114 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی با ارکان عقد و شرایط اساسی صحت معاملات

پاورپوینت آشنایی با ارکان عقد و شرایط اساسی صحت معاملات شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در زندگی روزمره‌، افراد به‌طور مکرر با بستن (انعقاد) قراردادهای مختلف به رفع نیازهای گوناگون خود می‌پردازند. درعین‌حال، امکان دارد که این قراردادها (عقود)، در بعضی شرایط برای افراد مشکلاتی ایجاد کنند و موجب بروز دعوای حقوقی شوند. همراه ما باشید، در نوشتار پیش‌رو، به تعریف عقد، ارکان عقد و شرایط صحت آن می‌پردازیم.

تعریف عقد و انواع آن

عقد از اعمال حقوقی می‌باشد. به‌طورخلاصه، عمل حقوقی عملی ارادی است که آثار حقوقی بر آن مترتب و آن عمل برای رسیدن به این آثار حقوقی انجام شده است. اعمال حقوقی شامل عقد و ایقاع می‌باشند. ایقاع عمل حقوقی است که به وسیله‌ی اراده‌ی یک شخص شکل می‌گیرد (مانند طلاق)، اما در تشکیل عقد که موضوع این نوشتار است، حداقل دو اراده برای ایجاد اثر حقوقی لازم است (مانند عقد اجاره).

تعاریف گوناگونی برای عقد وجود دارد. قانون مدنی ایران در ماده‌ی ۱۸۳ عقد را به این صورت تعریف می‌کند:

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف عقد و انواع آن

ارکان عقد چیست؟

شرایط صحت معاملات

پایان

عنوان : آشنایی با ارکان عقد و شرایط اساسی صحت معاملات

فرمت : پاورپوینت

حجم : 272 کیلوبایت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

بررسی و تعیین اندیس کار باند روی نمونه های مستقل و مختلط کانسنگ آهن گل گهر پاورپوینت تحلیل طراحی داخلی محیط اداری شرکت تولید کننده سمعک Sivantus آرک مدل Arch model vol1 - 1 جزوه خلاصه کتاب سازه های پارچه ای کششی پاورپوینت معماری به سبک فولدینگ