👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خشونت خانگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خشونت خانگی

دانلود پاورپوینت با موضوع خشونت خانگی، در قالب pptx و در 43 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تعریف خشونت، تعاریف دیگری از خشونت خانگی، انواع خشونت خانگی، انواع خشونت فیزیکی، آمار خشونت خانگی، عوامل موثر بر خشونت، خشونت جنسی، تئوری های ارائه شده به عنوان علل همسرآزاری، تئوری منابع، تئوری خرده فرهنگ خشونت، تئوری فمینیستها، تئوری روابط بین فردی

مشخصات فایل

تعداد صفحات

43

حجم

1894/673 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع خشونت خانگی، در قالب pptx و در 43 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف خشونت

تعاریف دیگری از خشونت خانگی

تعريف سازمان بهداشت جهاني از همسرآزاري

انواع خشونت خانگی

انواع خشونت فیزیکی

آمار خشونت خانگی

عوامل موثر بر خشونت

خشونت جنسی

تئوری های ارائه شده به عنوان علل همسرآزاری

تئوری منابع(Resource Theory)

تئوری خرده فرهنگ خشونت

تئوری فمینیستها

تئوری روابط بین فردی      

انواع و عضوآسيب ديده درزنان قرباني همسرآزاري

افتراق صدمات در خود زنی

اثرات خشونت خانگی

پيامدهاي رواني خشونت

قسمتی از متن:

تعریف خشونت: خشونت عملي است كه با قصد ايجاد درد و جراحت جسمي و روحي و عاطفي به فرد ديگر انجام مي شود.  يكي از رايج ترين خشونتهای خانگی همسرآزاري است که به صورت خشونت فيزيكي، جنسي، رواني و اقتصادي و اجتماعي مطرح مي شود.

همسر آزاري به عنوان يكي از انواع خشونتهاي خانگي، شامل هرگونه رفتاري است كه به صورت عملي توسط همسر نسبت به زن صورت ميگيرد. اين نوع خشونت، دربرگيرنده بدرفتاريهاي جسماني، عاطفي و جنسي ميباشد كه به منظور اعمال سلطه، اقتدار و تحكيم قدرت خود نسبت به زن و ديگراعضاي خانواده به كار ميرود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " خشونت خانگی "  می باشد که در حجم 43 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری میل به ماندن پیش شرط های اعمال موثر مجازات های جایگزین حبس و قواعد مشترک ناظر بر آن پاورپوینت آشنایی با بتن شفاف بررسی پیوستن به کنوانسیون رفع هرگونه تبعیض علیه زنان پاورپوینت و ارائه کامل کایزن عملیاتی در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گیلان