👈 فروشگاه فایل 👉

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه بازنشستگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه بازنشستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازنشستگی و سالمندی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

40/316 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری بازنشستگی و سالمندی عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم. 

تعریف اجتماعی بازنشستگی : ( نونن  ، 2005) معتقد است که بازنشستگی ، تغییر نقش و حالت عمده ای است که در زندگانی فرد سالمند رخ می دهد خواه این رخداد ارادی و خواست فرد باشد وخواه از قوانین ومقررات اجباری بازنشستگی منتج شده باشد.   در کشور ما سنین بازنشستگی همراه است با افزایش و اوج گرفتن هزینه های زندگی خانواده. هزینه هایی مانند ازدواج فرزندان ، افزایش ارتباط های خانوادگی ، هزینه مسائل درمانی که دراین سنین افزایش می یابد. ومواردی از قبیل مشکلات بهداشتی و درمانی بازنشستگان ، عدم بهره گیری از تجربه و تخصص بازنشستگان و کمبود امکانات سرگرمی و تفریحی بازنشستگان می باشد ( عباس زادگان ، بنقل از اردبیلی، 1379) .

فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش بازنشستگی

بازنشستگی 

مقدمه 

تعاریف بازنشستگی 

تئوری های بازنشستگی 

تئوری نقش و ایفاء

تئوری رهایی از قیود یا فراغت 

تئوری فعالیت و کار 

تئوری مداومت و اتصال

تئوری بحران 

مراحل بازنشستگی 

پیشینه تحقیق

تحقیقات خارجی

تحقیقات داخلی

منابع و مآخذ

منابع فارسی    

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش خشنودی شغلی کارکنان اسناد بالادستی مرتبط با فن بازار و اهمیت فن بازار در آنها استقلال در دوره نوجوانی و تاثیر خانواده و محیط بر آن پاورپوینت روش نگارش مقاله های علمی و استخراج مقاله پژوهشي از پايان‌نامه مبانی نظری و پیشینه تحقیق توسعه تجارت الکترونیک در بخش صادرات